Jak ip 

moje IP komputera
jak sprawdzić IP
co to jest IP


Mój IP

Chcesz wiedzieć jaki jest mój adres ip?
Dobrze trafiłeś. Twój adres IP wyświetlony jest w ramce poniżej.

Twój IP

44.211.31.134

Twój host

ec2-44-211-31-134.compute-1.amazonaws.com
Cytat Dnia
Polska wódka jest najlepsza, lecz polski pijak najgorszy.

moje ip internetu

Moj adres ip stosuje się nie tylko w Internecie, ale również w sieciach lokalnych korzystających z TCP/IP. W pierwszym przypadku przypisywany jest on przez dostawcę internetu, w drugim o poprawne jego przypisanie dba zwykle jej administrator, który wie jakie jest moje ip. W celu zapewnienia jednoznaczności rozpoznawania się poszczególnych uczestników komunikacji stosuje się system odwzorowania unikatowej nazwy symbolicznej do adresów IP (protokół DNS moje ip wp), dzięki czemu użytkownicy Internetu nie muszą ich pamiętać i aktualizować.

Np. adresowi sprawdź moje ip odpowiada obecnie interfejs sieciowy urządzenia/urządzeń (por. jak zmienic ip komputera lub ukryc ip) obsługujących serwis. Aby korzystać z encyklopedii: wystarczy zapamiętanie łatwiejszej nazwy pokaż moje ip, która tłumaczona jest na mój ip jak sprawdzić przez serwery DNS (warstwy: piąta, szósta i siódma modelu OSI nazywane odpowiednio: sesji, prezentacji i aplikacji).

Obecnie w Internecie używane są adresy IP protokołu w wersji czwartej, IPv4. Zapotrzebowanie na adresy moje ip to IPv4 stało się na tyle duże, że pula nieprzydzielonych adresów zaczyna się wyczerpywać, z tego powodu powstała nowa, szósta wersja protokołu _ IPv6. Piąta wersja moje ip kompa, IPv5 mająca rozszerzyć możliwości poprzedniczki nie zdobyła popularności, protokół ten znany jest szerzej pod angielską nazwą Internet Stream Protocol (pol. _protokół strumieni internetowych_), skracaną do ST.

Czy już wiesz jak sprawdzić adres ip komputera?